Соціально-психологічна служба гімназії: кризовий центр

Шановні учні, батьки, вчителі, відвідувачі нашого веб-сайту!

У системі освіти діє психологічна служба, що забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладів освіти.
Психологічне забезпечення освітнього процесу в закладах освіти здійснюють практичні психологи.
Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує консультативну допомогу батькам. Соціально-педагогічний патронаж здійснюють соціальні педагоги (перейти до сайту соціально-психологічної служби)

поради

дитина

Підтримка батьків та дітей під час війни (Unisef) (перегляд)