ХЕРСОНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1
ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Штучний інтелект в освіті

Сьогодні про штучний інтелект говорять скрізь, нейромережі проникають в різні сфери життя та роботи. Знання про ШІ та навички роботи з ним стають важливим елементом загальної освіти. Не стоять осторонь цього актуального питання і педагогічний та учнівські колективи гімназії. Задля того, щоб розвивати навички майбутнього здобувачів освіти, вчителі і адміністрація вживають різні підходи та ініціативи (таблиця).

Використання штучного інтелекту в освіті

 

Назва заходу

Термін проведення

Доповідач

Рівень

Семінар «Штучний інтелект у навчанні: від теорії до практики»

 

19.10.23

Устинова Н.

Золотаревська Н.

Ланова С.

Обозна В.

Пятиркіна С.

Чехутська Т.

Гімназійний

Майстер-клас «Використання ШІ в навчанні»

26.10.23

Золотаревська Н.

Гімназійний

Вебінар «Штучний інтелект на уроках іноземної мови»

27.10.23

Гулювата Н.

Міський

Нарада заступників директорів міста

Питання ««Освіта по-новому: розкриття таємниць штучного інтелекту»

29.11.23

Софієнко О.

Гусєва Л.

Задніпряна К.

Міський

Засідання педагогічної ради з теми «Штучний інтелект: нові можливості для навчання» (І частина)

01.11.23

Устинова Н.

Софієнко О.

Кохановська О.

Золотаревська Н.

Гімназійний

Засідання педагогічної ради з теми «Штучний інтелект: нові можливості для навчання» (ІІ частина)

08.11.23

Зуб О. Шуліка О.

Задніпряна К.

Бабенко Ж.

Монастирьова Л.

Анастюк Н.

Тюріна А.

Гімназійний

Вебінар «Get ready to unlock exciting new teaching possibilities with AI» («Будьте готові відкрити нові захоплюючі можливості навчання за допомогою ШІ») від Microsoft Education Plus,

28.11.23

Устинова Н.

Софієнко О. (слухачі)

Міжнародний

 

Участь у заходах стали важливою подією для педагогів гімназії, що бажають покращити свої навички та розуміння в галузі ШІ. Такі заходи підкреслюють важливість інноваційних підходів у сучасній освіті та надають конкретні ідеї для впровадження ШІ в освітній процес. Педагоги мають можливість перейти від теорії до практики, збагачуючи навчання і розвиваючи учнів з використанням штучного інтелекту.

захід

 

29 січня відбувся вебінар від CloudLabs Workshops for Education. Херсонську гімназію № 1 Херсонської міської ради представляли Наталія УСТИНОВА, директор, та Олена СОФІЄНКО, заступник директора.

Спікер: Аміт Малік, головний операційний директор Spektra Systems, відомий своїм досвідом у Microsoft Cloud і цифровій трансформації. Аміт  - відомий доповідач з питань хмарних технологій, штучного інтелекту та Інтернету речей, а також  є лідером Excellence на Harvard Square.

Під час заходу Аміт ознайомив присутніх з програмою курсу AI Fundamentals course, який триває 6 тижнів. Спікер зупинився на основних моментах, надав поради і чіткі інструкції щодо успішного проходження курсу.

На вебінарі були присутні близько ста викладачів з усього світу, представники країн: США, Малайзія, Португалія, Італія, Фінляндія, Південна Африка, Кіпр, Румунія, Словенія, Індія, Єгипет, Канада тощо. Зацікавленість міжнародної освітянської спільноти свідчить про актуальність питання щодо впровадження штучного інтелекту в освіту та бажання педагогів навчатися, підвищувати кваліфікацію з зазначеного питання.