Урок з фізики "Атом. Будова атома та його дослідження"
Урок з фізики
7 Лютого 2024 р.

07 лютого вчителем Юлією ЯСІНСЬКОЮ було проведено урок з фізики "Атом. Будова атома та його дослідження" для здобувачів освіти Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради. Під час якого було розглянуто різні хімічні елементи та досліджено склад атомів. Учні ознайомилися з історією життя та досліджень видатного фізика та хіміка Ернеста РЕЗЕРФОРДА. За переглянутим відео-уроком учні довідалися, що він був надзвичайно талановитим та неординарним вченим. За свої досягнення в області хімії він отримав Нобелівську премію.
У кінці уроку 9-ти класники пограли у гру, яка дозволила закріпити знання як з фізики, так і з хімії. Під час інтерактивних завдань потрібно було знаходити кількість протонів, електронів та атомну масу - таким чином визначаючи що це за хімічний елемент та який заряд він має.
Учні дізналися з яких елементарних частинок складається атом хімічного елементу та як відрізняються між собою радіоактивні елементи від "звичайних" хімічних елементів. Було цікаво!