"Я козацького роду" - 2023
10 Листопада 2023 р.

Ми, українці, живемо на своїй Богом даній та прекрасній землі. Були в нас часи розквіту, були й часи занепаду, були радісні часи та часи смутку. Але, чого в нас не відібрати - так це звитяги нашої козацької, куди б нас доля не закинула та в якій би ми стороні не проживали. І про цю звитягу потрібно пам`ятати, дізнаватись нове, пишатись тим, що уже знаємо. В жовтні місяці відбувся Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Я- козацького роду!" і результати його учасників вражають. Катерина ЗАДНІПРЯНА I місце - 7 учнів, II місце - 3 учні, III місце - 2 учні. Тетяна ЛЕБІДЬ I місце - 6 учнів, II місце - 2 учні.
Ми пишаємося нашими гімназистами, які впевнено представляють Херсонську гімназію №1 на Всеукраїнському рівні. Вітаємо переможців! Так тримати! Бажаємо успіху та віримо, що результат та нагороди надихнуть гімназистів і далі підкорювати нові вершини в країні знань!