"Візуальний калейдоскоп"
12 Квітня 2024 р.

В останній день тижня природничих наук учні 10х класів відвідали "Візуальний калейдоскоп" - різноманітних професій пов`язаних з природничими науками.
Захід мав на меті допомогти учням краще зрозуміти можливості кар`єрного зростання, доступні в цій сфері, та надихнути їх на дослідження наукових дисциплін. Особливу увагу було приділено тому, як природничі науки впливають на наше повсякденне життя. Гімназисти дізналися про те, як дослідження в цій галузі допомагають вирішувати важливі проблеми, такі як зміна клімату, забруднення довкілля та розробка нових ліків. Під час дискусії учні дійшли висновку, що природничі науки - це не просто шкільні предмети, а й ключ до багатьох захоплюючих та перспективних професій.