Веб-квест "Подорожуємо електромобілем"
Веб-квест
10 Квітня 2024 р.

У рамках тижня природничих наук у 8-х класах було проведено Веб-квест "Подорожуємо електромобілем" (учитель - Людмила МОНАСТИРЬОВА). Метою квесту було: повторення вивченого матеріалу про електричний струм та його характеристики; розвинути навички логічного мислення, креативності та командної роботи та заохотити до використання екологічного транспорту.
Перед учнями поставали різноманітні завдання за формою та складністю. Інформація подавалась у вигляді тестових задач, схем, діаграми. За допомогою підказок учні знаходили правильні відповіді для того щоб зібрати літери ключового слова, яке знадобилось для завершення квесту. Крім того, також учні могли познайомитися із додатковою інформацією, яка стосувалась вчених, фізичних величин та багато іншого. Закінчився захід хвилинкою релаксації.