Тренуємо англійську на канікулах
25 Березня 2024 р.

У Херсонській гімназій № 1 Херсонської міської ради стартували весняні канікули, але наші учні мають змогу покращити свої знання з англійської мови, компенсуючи ті уроки, які пропустили під час повітряної тривоги.
Сьогодні вчитель англійської мови Марія ВАСИЛЕНКО, разом з учнями 4- х та 5-х класів, повторили пройдений матеріал, перевірили свої "скіли", а також пограли в інтерактивні ігри та пройшли вебквести.
Учні 4-х класів вже дуже добре вміють будувати речення в минулому часі та орієнтуються в ступенях порівняння прикметників.
Гімназисти 5-х класів на відмінно розрізняють та порівнюють теперішній та минулий час англійської мови. Знають, як пояснити про своє місцезнаходження та орієнтуються у часі. Канікули продовжуються, тож бажаємо всім провести їх якомога краще та цікавіше.