Microsoft Showcase School

Важливим напрямком інноваційної діяльності є співпраця закладу з компанією Microsoft.

Наша гімназія вже п"ятий рік отримує статус Microsoft Showcase School (Зразкова школа Майкрософт). Цього року лише два заклади освіти України увійшли до всесвітнього списку інноваційних шкіл Microsoft та підтвердили зазначений статус. Microsoft Showcase Schools – це школи, що створили особливе та орієнтоване на дітей середовище, де учнів заохочують досліджувати, експериментувати та досягати успіхів.
Велика честь для нашої гімназії отримати визнання компанією Microsoft. Даний статус свідчить про розширення можливостей за допомогою інструментів Microsoft та прагнення закладу розвивати культуру інновацій.
Вітання педагогічному, учнівському та батьківському колективам! Ми переконані, що за допомогою освітніх технологій покращуємо результати навчання, формуючи в учнів необхідні у майбутньому навички.

Microsoft Showcase Schools – це школи, що створили особливе та орієнтоване на дітей середовище, де учнів заохочують досліджувати, експериментувати та досягати успіхів. Даний статус свідчить про розширення можливостей за допомогою інструментів Microsoft та прагнення закладу розвивати культуру інновацій.  Дев"ять педагогів гімназії, на чолі з директором Наталією Устиновою, отримали статус "Microsoft Innovative Educator Experts" та увійшли до всесвітнього списку інноваційних учителів. Учителі-експерти Microsoft демонструють глибоку відданість інтеграції технологій в освітньому процесі, сприяючи співпраці та мотивуючи своїх учнів до навчання.

Доєднавшись до міжнародної спільноти, вчителі та учні гімназії отримали можливість співпрацювати з іншими Showcase Schools з різних країн світу. Це дозволить обмінюватися найкращими практиками, ідеями та проєктами, що збагатить освітній процес та розширить горизонти учасників освітньої спільноти. Протягом звітного періоду адміністрація, педагогічний та учнівський колективи регулярно відвідують заходи, які проводить компанія Microsoft для освітян (таблиця).

Заходи, які відвідують адміністрація, педагогічний та учнівський колективи,

відповідно до Програми Microsoft Showcase School

Термін проведення

Учасники

Організатор

Захід для шкіл та коледжів з відзнакою "Microsoft Showcase School 2023-2024" (Міжнародний рівень)

19.09.23

Microsoft

Фаховий курс з теми: "Microsoft Teams особливості сучасного освітнього середовища. Онлайн ресурси викладача"

(Всеукраїнський рівень)

Жовтень 2023

Золотовська В. Горбульова О., Короткова О., Кирпач О.

Уманець Валентина, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІПО Київського університету імені Бориса Грінченка.

Онлайн-зустріч Цифровізація освітніх та управлінських процесів

Питання

Особливості застосування інструментів Microsoft 365 для організації дистанційного навчання в закладі освіти

(Всеукраїнський рівень)

26.10.23

Гусєва Л.

Задніпряна К.

Іванова А.

Управління Державної служби якості освіти у Херсонській області для директорів та заступників директорів Херсонщини.

Education Empowerment Summit 2023:

онлайн саміт для експертів Microsoft (Міжнародний рівень)

15.11.23

16.11.23

Microsoft

Зустріч з Reese Witherspoon,

лауреаткою премії "Оскар", актрисою, засновницею, продюсером і автором бестселерів New York Times, Різ Візерспун

(Міжнародний рівень)

30.11.23

учні гімназії та учителі іноземних мов

Microsoft Flip

(на платформі Microsoft Teams)