Позакласна робота з предметів

Позакласна робота з предметів є невід`ємною частиною освітнього процесу в гімназії, оскільки має велику важливість для розвитку здобувачів освіти. Вона розширює можливості засвоєння матеріалу, сприяє розвитку креативності, соціальних та комунікативних навичок. Учні мають змогу поглиблювати знання, які вони здобули на уроках, досліджувати тему детальніше та застосовувати їх у практичних ситуаціях.
   Позакласна робота часто вимагає від учнів розв`язання завдань, які сприяють розвитку креативності та критичного мислення. Це допомагає стимулювати творчий підхід до вирішення проблем та розвивати аналітичні здібності. Здобувачі освіти навчаються співпрацювати, вирішувати конфлікти, обговорювати ідеї та ефективно комунікувати.
   Завдання та проєкти позакласної роботи можуть бути цікавішими та захоплюючими, що допомагає стимулювати інтерес до навчання та виявляти внутрішню мотивацію. Учні навчаються самостійно планувати свій час, визначати пріоритети та вирішувати завдання без постійного нагляду вчителя.

Пропонуємо долучитися до цікавих заходів, які заплановані методичними об`єднаннями вчителів у 2023-24 н.р.

МО вчителів початкових класів

Тиждень початкової школи

День визволення Херсона

Тиждень національного читання

День доброти

МО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

День української писемності та мови

Щорічний Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

День народження Івана Семеновича Нечуя-Левицького

"Національний тиждень читання"

Популяризуємо українську мову

Історичні конкурси: "Я козацького роду", "Юні екскурсоводи"

МО вчителів іноземних мов

Захід від GoGlobal Speaking Club

Тиждень Іноземної мови

Відвідування (в системі) учнями онлайн-зустрічей з носіями англійської мови від ГО "Смарт освіта"

Зустрічі з native speakers

Проведення інтерактивних ігор, завдань та вікторин, з використанням ШІ та елементів STEM освіти, до свят: Halloween, Saint Nicholas Day, Christmas, New Year, Thanksgiving Day, St. Valentine`s Day, Saint Patrick`s Day, Happy Easter, Europe Day

Інтегроване МО вчителів природничих дисциплін

Вікторина "Як добре ви знаєте Україну?"

Змагання знавців "Що приховує у собі Всесвіт?"

Конкурс дослідницьких проєктів "Географія рідного краю"

Туристична подорож Північною Америкою

Водно-болотні угіддя: природні перлини, які потрібно берегти

МО вчителів математики та інформатики