Завершено національний раунд Економічної олімпіади в Україні - 2024!
12 Лютого 2024 р.

Завершено перший національний раунд Економічної олімпіади в Україні. Понад 500 навчальних закладів і більше 9300 учнів взяли у ньому участь!
П`ятеро учнів Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради - СОЛОДОВНІКОВА Маргарита, РОМАНЧА Анастасія, КСЕНЗОВЕЦЬ Владислав, ПЛИГУН Софія та ЄВИЧ Михайло (керівники: Ольга БОГДАН, Людмила ГУСЄВА), пройшли у наступний етап, виконавши такі умови:
- набрали прохідний бал для регіону,
- увійшли до топ-5 за результатами свого навчального закладу.
Другий національний етап відбудеться 10 березня.
Тож рухаємося далі, готуємося до наступного етапу, формуємо фінансову грамотність здобувачів освіти.
Економічна олімпіада в Україні проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного Банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн освіти EdEra і Української академії лідерства.