10-ті класи 2024/25 н.р. (електронна реєстрація)

ПРО ПРИЙОМ УЧНІВ У 10-ті КЛАСИ
ХЕРСОНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради з поглибленим вивченням української та іноземної мов (англійської) оголошує набір учнів у 10 клас на 2023/2024 н.р. за профілями: філологічний напрям (профілі української філології та іноземної мови (англійської), відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016), від 14.07.2015 №762 "Про затвердження порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу" (у редакції наказу МОН України від 08.05.2019 №621, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29.05.2019 р. №555/33526; змін, затверджених наказом МОНУ 01.03.2021 р. №268, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13.04.2021 р. за №495/36117). Учні мають можливість вивчати поглиблено (відповідно до профілю) українську мову та літературу, англійську мову; предметні курси "Країнознавство" (англійська мова), "Робота з навчальними текстами" (українська мова), "Визначні постаті України" (історія України) тощо. Учні гімназії поглиблено навчаються українській та англійській мовам, мають змогу додатково відвідувати індивідуальні заняття з окремих предметів. У закладі впроваджено електронний Всеукраїнський освітній інноваційний проєкт "Нові знання", сформовано єдиний інформаційний освітній простір Офіс 365 (Microsoft).
   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 16.08.2023 №1/12186-23 "Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти", розпорядження начальника Херсонської міської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області від 08.09.2023 №498 "Про запровадження для закладів освіти Херсонської міської територіальної громади дистанційної форми організації освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році" визначено здійснення освітнього процесу за дистанційною формою із застосуванням електронних засобів комунікацій. У зв`язку з цим форма подання документів, їх реєстрація та зарахування здобувачів здіснюватиметься дистанційно.
Мова навчання - українська.
   Гімназія №1 є "Флагманом освіти і науки України", нагороджена дипломом Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України, призер конкурсу "2000 шкіл", ввійшла до Національного проекту "Відкритий світ" і має статус "Зразкова школа Майкрософт", успішно використовуючи сучасні технології компанії (Хмарні сервіси Офіс 365). Випускники гімназії успішно складають іспити ЗНО (НМТ) і вступають до вишів не тільки України, а й Польщі, Чехії.
   З 01 по 15 червня 2024 р. здійснюється прийом заяв та документів про освіту, відповідно пунктів 5.1. та 5.2. (Порядок переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу); є пільги для переможців предметних олімпіад, учасників конкурсу-захисту МАН України. У разі, якщо кількість поданих заяв перевищуватиме загальну кількість місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України "Про загальну середню освіту", буде проведено Конкурсний відбір, відповідно до чинного законодавства. Прийом заяв здійснюється онлайн (електронна форма подання). У разі зміни ситуації на території громади міста Херсон протягом червня 2024 року, прийом документів здійснюватиметься щоденно в закладі освіти на І поверсі за графіком, поданим нижче.

Дати прийому: з 01.06.2024 по 15.06.2024
   Години прийому: з 12.00 до 17.00
   Дні прийому: понеділок - п`ятниця (щоденно)
   Формат прийому: скринька для кореспонденції (рекреація І поверх закладу освіти /приймальня І поверх)
   Необхідні документи (відповідно до п.4, р.І; п.4, р.ІІ ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти):
1) заява про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника),
2) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред`являється оригінал відповідного документа);
3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності);
4) особова справа учня;
5) оригінал або копія медичної довідки (медичний огляд із зазначенням проведених необхідних щеплень).
   Примітка: у випадку подання (елекронний формат) копій документів, передбачених пунктами 2,3,4,5 оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування.

Наша адреса: м. Херсон, просп. Святих Кирила та Мефодія 17-Б, телефони: 291155, 290207, 290964 факс, електронна адреса gimnazia1kh@gmail.com

Шановні батьки!
  Використайте можливість надати своїй дитині повноцінну та грунтовну освіту! Ласкаво просимо!